Aktualizováno: ... více v Novinkách
LEGACY FAMILY TREE v7.5 CZ
Genealogický program v češtině, s kompletně přeloženou nápovědou.

     Chtěl bych Vás seznámit s pro mne nepřekonatelným genealogickým programem Legacy Family Tree ve verzi 7.5. Jedná se o americký produkt vyvíjený již od počátku roku 1995. Za tuto dobu urazil velký kus cesty na poli zpracování genealogických dat a je i nadále neustále zdokonalován. A to jak na základě vlastního vývoje, tak i připomínek uživatelů.
     V nové verzi 7 je přidáno především zobrazení sídel předků na mapě - zakomponovány Bing Maps (od Microsoftu); mový modul pro grafické výstupy stromů - Legacy Chating; SourceWriter pro práci s prameny tak, aby více odpovídaly genealogickým standardům; funkce Rozhovory s více než 1200 připravenými otázkami; nový kalkulátor příbuzenských vztahů; připojení libovolného dokumentu k osobě nebo manželství; rozšířené zálohování...

26.11.2013 byla oficiálně vydána verze 8 programu Legacy Family Tree. Českou verzi najdete na nových webových stránkách www.LegacyCzech.com.


    
Verze:LEGACY FAMILY TREE v7.5.0.278 z 12.11.2013, verze Standard vs. Deluxe
ČEŠTINA pro Legacy Family Tree v750278 z 12.11.2013, staženo x - statistika
Autor:Millennia Corporation, PO BOX 9410, Surprise, AZ 85374, USA
www.legacyfamilytree.com :: http://www.legacycharting.com/
Cena:Standard verze je zdarma, Deluxe verze stojí $29.95 při stažení z webu nebo $39.95 za instalační CD plus manuál v angličtině.
Popis:Legacy 7.5 je profesionální genealogický software, který Vám pomáhá sledovat, organizovat, tisknout a sdílet záznamy o Vaší rodinné historii. Umožňuje připojování pramenů, různé druhy výstupů, spojování duplicit, úkoly, prezentaci multimédií, tvorbu webových stránek, kontrolu syntaxe zapsaného textu, import a export souborů GEDCOM i dat z jiných programů.


© 2oo5 - 2o13 :: Radek & Michal :: Legacy.unas.cz